En ucuzunda ucuzu vardır. Ücretsiz fiyat karşılaştırma sitesi.
Zucuz.com sitesinde toplam 677.675 ürün için en ucuz fiyat karşılaştırması yapılmaktadır.
Anasayfa Ürünler Kategoriler Markalar İnternet Mağazaları

Organyc İntim Islak Mendil - 20 adet

Organyc İntim Islak Mendil - 20 adet
Organyc İntim Islak Mendil - 20 adet
Sorular
Mağaza Fiyatları
Organyc İntim Islak Mendil - 20 adet Özellikleri
Marka
:
Organyc
Türü
:
Türü
Genital bakımınız için ıslak mendil

Ne İşe Yarar
Yumuşak, dayanıklı ve kullanımı son derece kolaydır. Bileşiminde bulunan Camomile (papatya) ve Calendula (aynısafa çiçeği) özleri sayesinde cildinize tazelik, canlılık, sakinlik ve nemlilik verir. Organik mendiller içerdikleri laktik asit sayesinde tahrişleri önleyerek cildin pH derecesinin stabilleşmesine yardımcı olurlar. Dermatolojik olarak test edilmiştir . Alkol, Klor ve Paraben içermez. Sodyumlaurilsülfat (SLS) içermez. ICEA sertifikalıdır.

Nasıl Kullanılır
İşaretli yerden açın ve bir mendil alın. Nazikçe önden arkaya doğru temizleyin. Sadece bir defa kullanın.


zucuz.com ürün almak isteyen tüketiciler için ürünler hakkında bilgi sunmanın yanında bu ürünlere en ucuz nasıl ulaşabileceklerini sunan bir hizmet anlayışıdır. Cimri sayesinde ürün almadan öncen ürün karşılaştırması yapabilir daha fazla görsel ve fiyat karşılaştırması sayesinde ön bilgi sahibi olabilirsiniz. Alışveriş öncesi sipariş edilecek ürünle ilgili geçerli bilgi her zaman için ilgili mağazanın web sitesinden net bilgi alınmalıdır. zucuz.com'de verilen bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden veya bu bilgilere dayanılarak yapılan işlemler sonucu meydana gelebilecek her türlü maddi ve manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı zucuz.com sorumlu tutulamaz. zucuz.com'de yer alan bütün marka ve isimlerin hakları ilgili firmalara aittir.

Bu internet sitesinin kullanıcıları zucuz.com Kullanım Sözleşmesi ve Güvenlik ve Gizlilik Politikası'nı kabul etmiş sayılırlar.

© 2012 zucuz.com | cimriyim, cimrisin, cimriyiz!
Akıllı fiyat arama motoru
Bütün hakları saklıdır.
Ucuz 9 von 10 222007 Oy 5 Kritik